Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - zaproszenie na wycieczkę rowerową

Gmina Błonie po raz kolejny przystąpiła do kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT).

Wydarzenie to odbywa się w dniach od 16 do 22 września każdego roku i ma na celu promowanie zrównoważonego transportu w miastach i gminach oraz zmianę zachowań mieszkańców.

Tegoroczna kampania (Bezpiecznie i zdrowo dzięki zrównoważonej mobilności) odbędzie się pod hasłem: “ Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie.”

Więcej informacji i materiałów do pobrania na stronie www.mobilityweek.eu oraz na stronie Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Infrastruktury.

Film promocyjny ETZT 2021:

Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce rowerowej do pałacu w Passie, która odbędzie się 21 września (wtorek).

Wycieczka rusza o 11.00 spod Muzeum Ziemi Błońskiej. Wstęp na wycieczkę w ramach biletów wstępu do muzeum - bilet normalny: 5 zł, ulgowy: 3 zł).

Udział w wycieczce jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu 506381768 lub pisząc na adres: sekretariat@muzeumblonie.pl